Zapraszamy na konferencje on-line poświęcone przekazywaniu kultury tradycyjnej dzieciom.

Spotkania poświęcone będą folklorowi regionu, umuzykalnianiu dzieci przez zabawę, roli tradycji lokalnych w rozwoju dzieci.

🗨️ Zaprosiliśmy aktywnych animatorów kultury tradycyjnej, którzy opowiedzą o swoich sukcesach i porażkach w próbach włączania kultury ludowej w pracę z dziećmi.

Konferencja skierowana jest do wszystkich, którzy chcą brać udział w rozwoju tradycyjnej kultury swojego regionu przez animację kultury, muzykę, taniec, śpiew, organizację wydarzeń kulturalnych.

✔️ Uczestnicząc w naszej darmowej konferencji spotkasz osoby, których pasją jest odkrywanie i animacja kultury ludowej regionu.
✔️ Nawiążesz też kontakty, które pozwolą Ci aktywniej działać dla swojej społeczności i korzystać z bogactwa kultury tradycyjnej.

Zachęcamy do aktywnego udziału w całości programu konferencji. Zależy nam na Państwa wiedzy i spostrzeżeniach. Chcemy usłyszeć o Waszych potrzebach. Rezultatem naszych spotkań będzie przygotowanie programu szkoleń dla osób pracujących z dziećmi, które odbędą się w 2021 r.

📅 wtorek 20 października 2020 roku, godziny 18:30-21:00
Krąg animatorów i folklor regionu
🔶 18:30 – 19:00 – Wprowadzenie do idei i cele projektu Mały Kolberg – Małgorzata Synowiec.
🔶 19:00 – 19:45 – Odkrywanie tradycji regionu i przykłady pracy z dziećmi w społecznościach lokalnych – Mateusz Niwiński
🔶 19:45 – 20:15 – Radomska Szkoła Tradycji – Czesław Pióro
🔶 20:15 – 21:00 – Krąg animatorów – poznajmy się. Moderacja: Małgorzata Synowiec

📅 wtorek 27 października 2020 roku, godziny 18:30-21:00
Umuzykalnianie dzieci i potencjał regionu
🔶 18:30 – 19:15 – Praca z dziećmi przez zabawę – Beata Domaszewicz
🔶 19:15 – 20:00 – Umuzykalnianie dzieci przez zabawę – Katarzyna Zedel
🔶 20.00 – 21:00 – Potencjał regionu. Wymiana kontaktów, planowanie wspólnych projektów – Łukasz Zaborowski, Czesław Pióro

⌨️ Dostęp i rejestracja:
Udział w konferencji jest bezpłatny. Wymagana jest rejestracja przez system EVENEA.
https://app.evenea.pl/event/mkradomszczyzna2020/
Wydarzenie odbędzie się na platformie ZOOM. Link do połączenia zostanie przesłany w dniu wydarzenia na adres e-mail z którego zostanie dokonana rejestracja.

Organizatorzy:
Projekt jest realizowany przez Fundację Mały Kolberg i współfinansowany przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Współpraca:
Radomska Szkoła Tradycji, Fundacja Republika Radomska. Portal MuzykaTradycyjna.PL

Pin It on Pinterest

Share This