Do 3 października 2017 roku prowadzimy rekrutację do projektu „Z Małym Kolbergiem po kraju. Podlasie”

Zapraszamy osoby pracujące z dziećmi w wieku do 10 lat na serię szkoleń poświęconych włączaniu żywej tradycji do pracy z dziećmi w żłobkach, przedszkolach, bibliotekach, świetlicach i innych miejscach.
W trakcie 3 spotkań uczestniczki i uczestnicy projektu nauczą się wielu zabaw, piosenek i tańców podlaskich, które można wykorzystywać w codziennej pracy z dziećmi. Wezmą także udział w warsztatach metodycznych dotyczących rozwoju dzieci, poszukiwania własnych tradycji lokalnych oraz włączania społeczności lokalnej we własne działania.

Zajęcia muzyczne w projekcie prowadzi Julita Charytoniuk z przyjaciółmi a warsztat metodyczny ekspertki i eksperci Fundacji Rozwoju Dzieci im. J. A. Komeńskiego z Warszawy.

Rekrutacja

Do 3 października 2017 roku prowadzimy rekrutację do projektu – zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do wypełnienia formularza: https://goo.gl/forms/znUGVQCjMnE3vQTu1

Pierwsze spotkanie odbędzie się już 17 października 2017 r. w Białymstoku

Więcej informacji na stronach:

http://www.frd.org.pl/programy/z-malym-kolbergiem-po-kraju-podlasie

http://malykolberg.pl

 

Koordynatorka projektu: Katarzyna Paterek

malykolberg.pl@gmai.com

 

Projekt realizowany jest przez Fundację Rozwoju Dzieci dzięki dofinansowaniu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego

MK Podlasie logotypy

 

 

Pin It on Pinterest

Share This